Рівненська міліція відзначила професійне свято

Рівненська міліція відзначила професійне свято

19.12.09 00:01 0 1544
До працівників органів внутрішніх справ Рівненщини новий рік, як правило, приходить на дванадцять днів раніше. Адже 20 грудня вони відзначають професійне свято – День народження міліції незалежної держави. І саме з цієї дати щороку розпочинається нова сторінка у літописі непримиренної боротьби за торжество Закону і справедливості, яку щодня ведуть люди у міліцейській формі. Нинішнє свято для них ознаменувалося повноліттям, а рік, що минає, – результативністю роботи. Тому в залі облмуздрамтеатру, де з нагоди 18-річчя міліції України відбулися урочисті збори та святковий концерт, панувала атмосфера безмежного позитиву.

Її створювали і самі винуватці свята, і бажані у будь-якому поважному товаристві гості – керівництво усіх без винятку правоохоронних та силових структур області, органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій та банківських установ, колеги з братньої Білорусі, рівненське духовенство та багато-багато інших. На сцені ведучі гортали сторінки історії української міліції, розповідали про її сьогодення. Але, радіючи даті, що наближається, присутні не забули і про тих, хто так любив життя і так рано пішов з нього – про товаришів, які загинули під мирним небом, виконуючи службові обов’язки. Їх пам'ять вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника на території УБОЗ, а вдовам полеглих правоохоронців начальник УМВС України в області генерал-майор міліції Ярослав Голомша вручив матеріальну допомогу від офіцерів усього колективу Уравління.

Згодом Ярослав Ярославович подякував за плідну роботу своїм колегам, за чесно віддані на благо народу роки – ветеранам і пенсіонерам, а також усім, хто працює з органами внутрішніх справ пліч-о-пліч, з розумінням ставиться до проблем кількатисячного колективу рівненських стражів правопорядку та в нинішній нелегкий час намагається підтримати міліцію не на словах.

Приємно, що напередодні офіційного «повноліття» окремі служби та підрозділи внутрішній справ області отримали по-справжньому «дорослі» подарунки, зокрема, чимало оргтехніки, без якої у наш час важко уявити будь-яку сферу діяльності, в тому числі й правоохоронну. До того ж, міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв, що в наступному році потурбується про придбання комп’ютерів чи ноутбуків для кожного дільничного інспектора обласного центру! Подарунок від директора Волинської регіональної дирекції ВАТ АБ «Укргазбанк» Віктора Обштира теж викликав приємний подив у присутніх. Він вручив Ярославу Голомші ключі від новенького автомобіля «Daewoo LANOS»!

Прізвища багатьох міліціонерів-професіоналів значилися у численних святкових наказах. Зокрема, сам Ярослав Голомша отримав нагрудний знак «Почесна відзнака УСБУ в Рівненській області» та ювілейний пам’ятний знак від Колегії УВС Брестського облвиконкому Республіки Білорусь. Такої ж нагороди удостоївся й перший заступник начальника УМВС Анатолій Бужанський, якому, окрім цього, заступник голови обласної ради Валентин Крока вручив Почесну грамоту та знак обласної ради. Міський голова Рівного Володимир Хомко відзначив Почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету заступника начальника УМВС – начальника Рівненського міськвідділу міліції Григорія Зарічнюка. А заступник начальника обласного управління міліції Віталій Заславський отримав Подяку від начальника УСБУ Юрія Крапівіна. Радує те, що серед нагороджених цього дня були і керівники, і рядові співробітники… Хоча, за словами головного міліціонера області, жоден наказ, на жаль, не зміг би вмістити імена всіх, хто міцно тримає щит Закону і меч справедливості на службі українського народу.

Марина НОНКА,

ВЗГ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівному викладачів ...
Наступна новина: На Тернопільщину привезли ...

КОМЕНТАРІ