Тернопільщина: Міндоходів щодо включення сум ПДВ

Тернопільщина: Міндоходів щодо включення сум ПДВ

15.07.13 10:06 0 514
Наше підприємство у квітні імпортувало товар, проте у складі податкового кредиту звітності за квітень не відображено суми ПДВ за митною декларацією, яка оформлена цим місяцем. Чи можна включити суму ПДВ до складу податкового кредиту декларації за червень?

Ні не можна. Нагадаємо, що право імпортера на податковий кредит виникає на дату сплати ним податкових зобов’язань (п.198.2 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ)).Тобто в нашому випадку право на податковий кредит виникло у квітні. І хоча підприємство, маючи належним чином оформлену митну декларацію, помилково не включило суму ПДВ до податкового кредиту квітня, право на відновлення податкового кредиту не втрачено. Так, п.50.1 ПКУ платникові податків надано право виправити самостійно виявлені помилки (протягом строку позовної
давності – 1095 днів, установленого п.102.1 ПКУ) шляхом подання уточненого розрахунку.

Отже, якщо платник податків не задекларував податковий кредит у періоді оформлення митної декларації, він може подати уточнений розрахунок до декларації за цей період.


Головне управління Міндоходів у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівці ярмаркують, ...
Наступна новина: Севідов: "Не хочу ...

КОМЕНТАРІ