В Чернігові Тягнибок розповів про економічний протекціонізм

В Чернігові Тягнибок розповів про економічний протекціонізм

19.12.09 00:04 0 2031
Внутрішній попит можливо збільшити через стимулювання внутрішнього ринку шляхом запровадження цільових державних програм – пільгових та інвестиційних. Але перш за все потрібно пам’ятати, що внутрішній попит насамперед залежить від загального рівня життя населення. Про це кандидат на пост Президента України, лідер Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» Олег Тягнибок заявив 17 грудня 2009 року під час зустрічі із чернігівськими експортерами-підприємцями під час свого візиту у Чернігів.

Олег Тягнибок наголосив на тому, що українська економіка може вийти зі стану тотального пригнічення лише після запровадження практики економічного націоналізму, яка перш за все передбачає захист національного товаровиробника, формування українського середнього класу і побудови міцної національної банківської системи.

«Внутрішній попит суттєво можна збільшити через стимулювання внутрішнього ринку, шляхом запровадження цільових державних програм – пільгових та інвестиційних. Це прискорить створення нових або збільшення існуючих вітчизняних підприємств та галузей «нижче за течією» від наших експортерів.

Необхідно запровадити агресивну інформаційну політику під традиційним націоналістичним гаслом «свій до свого по своє» та надати вітчизняним виробникам захист на внутрішньому ринку. Останній пункт є важливим з огляду на те, що внаслідок глобалізації та антиукраїнської політики влади за роки незалежності в багатьох секторах економіки склалась ситуація, коли українському споживачу дешевше купувати імпортну продукцію, ніж вітчизняну. Шляхом запровадження здорового державного протекціонізму та пільгових механізмів цей дисбаланс буде максимально зменшений.

Також необхідно збільшувати конкурентоспроможність національного експортера, що дозволить мінімізувати негативний вплив мінливості світових цін на українську експортну продукцію. Це можна зробити шляхом зменшення собівартості виробництва та використання конкурентних переваг якості продукції – наприклад, сільськогосподарської.

Потрібно пам’ятати, що внутрішній попит насамперед залежить від загального рівня життя населення. Ці складники – і є економічним націоналізмом, який передбачає програма ВО «Свобода», з якою я йду на вибори Президента.

Зараз же економіка України кожного дня відчуває нищівні удари від відверто популістської та недалекоглядної економічної політики правлячої псевдоеліти. Економічний націоналізм – це аксіома сьогодення, яку вперто не хоче бачити збанкрутіла влада, через зростаючу необхідність задовольняти лише власні інтереси», - наголосив Олег Тягнибок.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 5)
Наступна новина: В.Ющенко наголошує на ...

КОМЕНТАРІ