Міндоходів у Тернопільській області: Якщо митним органом зменшено суму ПДВ.

Міндоходів у Тернопільській області: Якщо митним органом зменшено суму ПДВ.

15.07.13 16:00 0 713
У разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається митна декларація, яка підтверджує сплату податку (п.201.12 ст.201 Податкового кодексу України (далі ПКУ)).

Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами (п.198.6 ст.198 ПКУ).

Митні органи є контролюючими органами, зокрема, щодо податку на додану вартість, інших податків, які відповідно до податкового законодавства справляються у разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України.

Враховуючи зазначене, у разі якщо на підставі рішення митного органу зменшено (збільшено) суму ПДВ, що сплачена платником податку при імпорті товарів та задекларована в митній декларації, то такий платник податку повинен відповідно збільшити (зменшити) суму ПДВ, що відноситься до податкового кредиту, в податковій звітності за той податковий період, в якому отримано таке рішення.

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Переваги електронної ...
Наступна новина: Завершилися змагання з ...

КОМЕНТАРІ