Б.Соколовський: «Вступ України до Енергетичного Співтовариства – це успіх нашої держави»

Б.Соколовський: «Вступ України до Енергетичного Співтовариства – це успіх нашої держави»

20.12.09 20:58 0 1215
Приєднання України до договору про Енергетичне співтовариство – це, без сумніву, успіх Української держави. Так сьогодні на брифінгу Представник Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський оцінив рішення Ради міністрів Євросоюзу, яка схвалила прийняття України до цієї організації.

«Це дає, насамперед, нам можливість протягом кількох років, – це є і наше зобов’язання – адаптувати українське законодавство у сфері енергетики до європейських норм і стандартів».

Б.Соколовський наголосив, що це рішення – результат багаторічної праці України з багатьма країнами.

За словами Представника Президента, цій події передувало здійснення низки кроків. Так, на початку цього року за дорученням Глави держави було сформовано українську делегацію для переговорів щодо вступу до Енергетичного Співтовариства.

«Абсолютно позитивну роботу здійснили фахівці насамперед міністерств закордонних справ, енергетики України», – зауважив Б.Соколовський.

Він наголосив, що Президент тримав на контролі «буквально кожен крок» і на зустрічах із Главами держав-членів Енергетичного Співтовариства та керівництвом Європейської Комісії порушував це питання.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В.Ющенко наголошує на ...
Наступна новина: Олег Тягнибок відвідає ...

КОМЕНТАРІ