Засідання депутатів КМДА

Засідання депутатів КМДА

16.07.13 13:25 0 833
Невігласна влада, що сама собі подовжує повноваження, яка не зважає на киян та перетворила столицю на осередок майнового дерибану, використовуючи Конституційний суд, як щит для прикриття, тепер, всупереч закону та спротиву громадян, залізною хваткою вхопилась в землю киян, перетворивши орган КМДА у фабрику кроїлова земельних ділянок.
КИЇВ РІЖУТЬ НЕМОВ ТОРТ, А МИ, КИЯНИ, МОВЧКИ ВІДДАЄМО ЛАСІ ШМАТКИ ЗАДРИПАНЦЯМ-ДЕПУТАТАМ, ЯКІ САМІ СОБІ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОВНОВАЖЕННЯ!
Столиця України живе без обраного киянами мера, а порядкує усім – «смотрящий» Попов, що керує депутатами Київради, які вже одного разу подовжили собі повноваження і далі бажають дерибанити київське майно ще багато років, оскільки влада в особі Януковича і Партії регіонів більш за все боїться, аби у столиці з`явився обраний народом мер, та нова, вже стовідсотково опозиційна рада, позаяк Київ – місто де Янукович – поза законом.
Тож, аби показати продажним і ручним прихвосням влади, що вважають себе депутатами, що активна київська громада не вважає їхню діяльність більше легітимною,під стінами мерії ми , активісти ВК «НАСТУП» проведемо пікет, мета якого – нагадати покидькам Януковича, що вони «вне закона», їх час вийшов ще 2 червня 2013 року. А скликання Київради 11 липня 2013 РОКУ – ВІДЬОМСЬКИЙ ШАБАШ, воно злочинне та нелегітимне.
Ми, активісти ВК «НАСТУП», зважаючи на закінчення каденції діючої Київради виступимо проти їхньої вакханалію у Київраді та вимагатимемо від них та Голови КМДА О.Попова негайно скласти свої повноваження! Ми закликаємо всіх небайдужих прийти на 10.00 під стіни КМДА та не дозволити «безпредельщикам» провести злочинне засідання ради.

Прес-служба ВК «НАСТУП»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ