Майже 68 млн. грн. податку на прибуток надійшло до державного бюджету від чернівецьких підприємств

Майже 68 млн. грн. податку на прибуток надійшло до державного бюджету від чернівецьких підприємств

15.07.13 13:21 0 553
Платниками податку на прибуток підприємствами міста Чернівці за підсумками січня - червня 2013 року сплачено до Державного бюджету України більше 67, 9 млн. грн. з цього податку, що на 12,3 млн. грн. або 18,1% на більше за аналогічний період минулого року.

Нагадуємо, що починаючи з 2013 року, для окремої категорії платників податку на прибуток запроваджено систему сплати авансових з цього податку у законодавчо встановленому порядку. А саме для платників які відповідають одночасно трьом критеріям: у попередньому році мали прибуток; отримали за попередній рік дохід, що перевищує 10 млн. грн.; не є новоствореними (тобто зареєстрованими протягом звітного року) підприємствами, сільгоспвиробниками або неприбутковими організаціями, щомісячно сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний податковий рік (2012 рік) без подання податкової декларації.

Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань.

Граничний термін сплати авансового внеску з податку на прибуток за липень 2013 року - 30 липня.Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області у ...
Наступна новина: На Тернопіллі 13-14 липня ...

КОМЕНТАРІ