Луцька ОДПІ: великі платники податків збагатили державну скарбницю на 171,6 мільйона гривень

Луцька ОДПІ: великі платники податків збагатили державну скарбницю на 171,6 мільйона гривень

16.07.13 08:32 0 538
За підсумками шести місяців 2013 року великі платники податків, що обслуговуються на території Луцької ОДПІ, поповнили бюджет на 171,6 мільйона гривень, в тому числі місцевий на 36,4 мільйона гривень. Це на 1,5 мільйона гривень більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомили в координаційно-моніторинговому управлінні Луцької ОДПІ.

«Зростання надходжень до бюджетів всіх рівнів вдалося досягти завдяки сплаті великими платниками податку на додану вартість, сума якого становить 70,9 мільйона гривень. Не меншу частку займає сплата податку на прибуток – 55,3 мільйона гривень та податок з доходів фізичних осіб – 33 мільйона гривень», – прокоментувала начальник координаційно-моніторингового управління Валентина Табачук.

Наразі у переліку великих платників податків у Луцьку та Луцькому районі 15 суб’єктів господарювання.

Довідково: Відповідно до Податкового кодексу, великий платник податків – юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні послідовні чотири податкові (звітні) квартали перевищує 500 мільйонів гривень, або загальна сума сплачених до державного бюджету платежів, що контролюються органами державної податкової служби, за такий період перевищує 12 мільйонів гривень.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ