На Тернопільщині під загрозою опинилася робота бюджетних установ

На Тернопільщині під загрозою опинилася робота бюджетних установ

25.12.09 21:56 0 1249
«На Тернопільщині через бездіяльність Уряду опинилася під загрозою робота бюджетних установ»- Так голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь прокоментував ситуацію, яка склалася сьогодні в області, у зв’язку з блокуванням органами Держказначейства коштів на рахунках бюджетних установ.

«У Борщівському районі енергетики відключили сьогодні від електропостачання адмінбудинок райдержадміністрації, медичні та освітні заклади, заклади культури. Причина – неспроможність бюджетних установ перерахувати наявні кошти за спожиту електроенергію, через те, що казначейство практично «заморозило» їхні рахунки», - каже Юрій Чижмарь.

Голова обласної державної адміністрації зазначає, що така ситуація складається не лише на Тернопільщині, але й у інших регіонах України:: «Не розумію чого чекає Уряд?! Я особисто доповідав Прем’єр-міністру про проблему та її можливі наслідки, але реакції так і не дочекався. Що має статися, щоб нарешті нас почули? Чому Держказначейство дозволяє собі такі дії, а радше – бездіяльність і чому не реагує на це Кабмін?!»

Юрій Чижмарь стверджує, що згадана проблема, на жаль, торкнулася різних сфер життя області.

«Вчора ми виділили 204 тисяч гривень з резервного фонду облбюджету для проведення першочергових робіт на дорогах області, адже рахунки автодорів також «заморожені». Подальші фінансові вливання неможливі, бо обласний бюджет обмежений. Тому ми вимагаємо від Уряду та Держказначейства у стислий термін розібратися в ситуації, яка склалася та терміново вжити заходів задля її вирішення. Щодо покарання винних, то, я думаю, цим можна буде зайнятися і після нового року. Зараз треба негайно відновити повноцінну роботу бюджетних установ!», - вважає голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Олег Тягнибок відвідає ...
Наступна новина: Рівненські правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ