Прокуратура міста Луцька застерігає громадян і радить не довіряти, так званим, кредитним спілкам, які виманюють гроші

Прокуратура міста Луцька застерігає громадян і радить не довіряти, так званим, кредитним спілкам, які виманюють гроші

16.07.13 13:18 0 851
Цього року до прокуратури міста Луцька та міськвідділу міліції надійшло більше 20-ти заяв та повідомлень громадян про вчинені кримінальні правопорушення в сфері кредитування. Для порівняння, в минулі роки їх були одиниці. Громадяни скаржаться на роботу, так званих, кредитних спілок, зокрема, ТзОВ »УКРАЇНСЬКИЙ ПРОГРЕСИВНИЙ АЛЬЯНС», СТ «КРЕДОСОЮЗ», ТзОВ «АВТО ЖИТЛО ПЛАН», ТФК «АКТИВ», ПП «ЯТЕС», Б.А.Н.К. «НАРОДНИЙ». Цим структурам люди сплачували кошти в сумі від 1500 до 2400 гривень за послуги з отримання кредиту, однак ані отримати кредит, ані повернути гроші їм не вдалося.

Ці відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкриті кримінальні провадження. Тому прокурори застерігають людей і радять сто разів подумати перш ніж укладати будь-який договір та обов’язково консультуватися з кваліфікованими юристами.

Привертає увагу громадян заманлива пропозиція надання, так званого, кредиту - малі відсотки без довідки про доходи. Коли особа звертається до таких структур з метою отримати кредит, то працівники установи, як правило, запевняють її в тому, що вона обов’язково отримає, гарантують, укладають відповідний договір. Важливо, що в такому документі не зазначено гарантії відповідно до умов договору отримання особою кредиту. За словами прокурорів, такі сумнівні структури не несуть відповідальності за відмову в отриманні кредиту, а також не зобов’язані повернути кошти в разі відмови особи в отриманні кредиту.

Тому прокуратура міста Луцька застерігає громадян бути уважними і нагадують, що такі дії важко кваліфікувати як шахрайство, тому що в договорах, а традиційно в прикінцевих положеннях, є пункт, яким передбачено, що умови відповідають волевиявленню та дійсним інтересам клієнта. Правники радять із обережністю ставитися до ситуацій, коли для отримання кредиту пропонують заплатити будь-які кошти, що взагалі суперечить основам кредитування.

Прокуратура міста Луцька Get the Flash Player to see this player. url=/userfiles/flash/VolynVideo/Kredit_spilka.flv iurl=/userfiles/image/Volyn/logo2.jpg width=640 height=480 loop=false play=false downloadable=false fullscreen=true displayNavigation=true displayDigits=true align=left dispPlaylist=none playlistThumbs=false var s1 = new SWFObject("/fckeditor/editor/plugins/flvPlayer/flvplayer.swf","single","640","480","7"); s1.addVariable("width","640"); s1.addVariable("height","480"); s1.addVariable("autostart","false"); s1.addVariable("file","/userfiles/flash/VolynVideo/Kredit_spilka.flv"); s1.addVariable("repeat","false"); s1.addVariable("image","/userfiles/image/Volyn/logo2.jpg"); s1.addVariable("showdownload","false"); s1.addVariable("link","/userfiles/flash/VolynVideo/Kredit_spilka.flv"); s1.addParam("allowfullscreen","true"); s1.addVariable("showdigits","true"); s1.addVariable("shownavigation","true"); s1.addVariable("logo",""); s1.write("player540213");
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ