Просим пана до халяви, або гречка по дубровицьки

Просим пана до халяви, або гречка по дубровицьки

28.12.09 20:35 0 1788

Першою ластівкою соціальних магазинів, які, наче гриби після дощу, почали з'являтись на Рівненщині, став у минулому році магазин, який відкрився за сприянням кандидата на посаду голови обласного центру від БЮТ Станіслава Савінського (хтось ще пам'ятає такого?). Попри обіцянки подальшої роботи магазину незалежно від результатів виборів, після того, як кандидат від БЮТ, незважаючи на нібито високий рейтинг своєї політичної сили, не набравши навіть семи відсотків, пролетів, як "фанера над Парижем", магазин тихо і спокійно зачинився.

Мабуть, вирішивши закріпити минулорічний успіх "свого" кандидата, представники БЮТ відкрили в кількох райцентрах низку так званих "соціальних магазинів", в яких люди, які через певні обставини не можуть дозволити собі одягатися в звичайних магазинах чи на ринку, нібито можуть дешево купити собі одяг та предмети першої необхідності.

Хоча бютівці пояснюють відкриття таких магазинів щирою турботою про людей, виникають сумніви у їхній щирості та турботливості. Тому вирішуємо пересвідчитись у тому, що наші сумніви безпідставні, що не єдиним піаром живуть політики, та вирушаємо на перевірку.

Дубровицький торговельний заклад зустрічає наc гарненькими сердечками "а-ля Юля", вивіскою "Соціальний магазин. Блок Юлії Тимошенко", дідами морозами, самою Юлією Тимошенко та Тигрюльою на дверях. Дівчина-продавець чемно розповідає про благородну мету соціального магазину допомогти всім знедоленим та пригнобленим, демонструючи курточки від вітчизняного виробника та пальта моди 1917 року, в яких би й сам Ленін не постидався ходити.

Цікавимося цінами. Справді, дешево. Хоча, знайшовши більш-менш прийнятну для появи в громадському місці зимову куртку, з’ясовуємо, що її ціна співрозмірна з аналогами, які можна купити на звичайному речовому ринку.

Вирішивши, що ми занадто прискіпливі, чекаємо на відвідувача, який, без заангажованості, висловить свою думку про товари соціального магазину. На щастя, дуже довго чекати не довелося.

"Моя бабця застидається до корови в такому одязі йти, - розповідає молодий чоловік років 25-30 на вигляд. - Я й не уявляв, що такі речі після розвалу СРСР ще хтось виробляє".

Після таких слів вирішуємо, що шановну пані прем'єр-міністра хочуть підставити нечесні на руку ділки, завдяки її авторитету борця за справедливість, впхнувши довірливим мешканцям Дубровиці різний дешевий непотріб, ще й заробити на цьому непогані гроші. Яке ж було наше здивування, коли люди почали розповідати, що власником магазину є керівник місцевого штабу кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко Микола Новик.

Очевидно, представники БЮТу перейняли досвід київських виборів, під час яких виборців купували гречкою. Однак, на відміну від "дурних" киян, яким гречку просто дарували, мешканців Дубровиці заставляють ще й оплачувати такі-ось своєрідні хабарі. Хочеться вірити, що природна мудрість та розважливість жителів тисячолітнього міста не дозволить псевдо-добродійникам заробити на дешевому обмані виборців.

Роман Стоянович

Читайте також: Каша гречневая рассыпчатая. 

Соціальний магазин

 Соціальний магазин

Соціальний магазин

Соціальний магазин

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 107)
Наступна новина: На Рівненщині священик ...

КОМЕНТАРІ