Головна Мапа сайту RSS-експорт додати новину
 
про нас регіони вхід
Волинь | Закарпаття | Івано-Франківщина | Львівщина | Рівненщина | Тернопільщина | Буковина
Економіка | Політика | Суспільство | Культура | Наука/Освіта | Спорт | Релігія | Здоров'я | Кримінал | Надзвичайні події | Інші події | Шоу-бізнес

Відбулося нагородження кращих спортсменів Тернопільщини

19:18
29.12
У церемонії урочистого відзначення кращих спортсменів, тренерів та спортивних організацій за підсумками роботи у 2009 році взяв участь заступник голови облдержадміністрації Федір Шевчук.

У вітальному слові він подякував спортсменам та їхнім наставникам за вагомий внесок у розвиток спорту та фізичної культури на Тернопільщині та висловив сподівання, що наших спортсменів чекають і Олімпійські нагороди.

Також Федір Шевчук зазначив, що в області ще потрібно чимало зробити для того, аби спорт розвивався, росла нова чемпіонська зміна, зберігались кращі фізкультурні традиції.

«Знаю, що спортивна спільнота Тернопільщини це колектив ентузіастів та однодумців, то ж, спільними зусиллями влади і громади області, ми збережемо та примножимо спортивну славу Тернопілля», - каже Федір Шевчук.

Після вітального слова було зачитано рішення робочої групи по визначенню кращих спортсменів, тренерів та спортивних організацій області.

Відтак, кращими спортсмени Тернопільської області за результатами досягнень в 2009 році визнані:

ПІДГРУШНА Олена, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Європи з біатлону та світу з літнього біатлону, обласне ФСТ „Колос”, “Динамо”, вихованка обласної ДЮСШ з біатлону, обласний комунальний центр олімпійської підготовки. Здобула ліцензію на зимові Олімпійські ігри;

ЯКУШЕНКО Наталія, заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Світу з санного спорту, обласна комунальна школа вищої спортивної майстерності, обласне ФСТ „Колос”. Здобула ліцензію на зимові Олімпійські ігри;

ТРОЦЕНКО Наталія, заслужений майстер спорту України, чемпіон Європи з важкої атлетики, обласне ФСТ „Колос”, обласна комунальна школа вищої спортивної майстерності, вихованка Хоростківської ДЮСШ “Колос”; До чері радимо вам відвідати найкращий сайт про силові вправи - fitnessenter.ru

КРОМПЕЦЬ Наталія, майстер спорту України, чемпіон України з велоспорту (маунтенбайк), обласне ФСТ „Україна”, вихованка Тернопільської ДЮСШ „Буревісник”, обласний комунальний центр олімпійської підготовки, студентка Тернопільського національного економічного університету;

БУРИК Назар, кандидат в майстри спорту України, срібний призер чемпіонату Європи з біатлону та Світу з літнього біатлону серед юніорів, обласне ФСТ „Колос”, вихованець обласної ДЮСШ з біатлону, обласний комунальний центр олімпійської підготовки, студент Тернопільського національного економічного університету;

ШУМБАРЕЦЬ Віталій, майстер спорту України, чемпіон України зі стрибків на лижах з трампліну, обласне ФСТ “Україна”, вихованець Кременецької СДЮСШОР зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства, обласний комунальний центр олімпійської підготовки, Здобув ліцензію на зимові Олімпійські ігри;


ПУШКАР Андрій, заслужений майстер спорту України, абсолютний чемпіон Світу та Європи з армспорту, обласне ФСТ „Колос”;

КРИВИЦЬКА Олена, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Всесвітньої літньої Універсіади з фехтування, вихованка Тернопільської ДЮСШ № 2, студентка Тернопільського національного економічного університету;

ПИСАРЕНКО Людмила, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон ІІІ Зимових спортивних ігор України з біатлону, обласне ФСТ „Колос”, вихованка обласної ДЮСШ з біатлону, обласний комунальний центр олімпійської підготовки;

ТРАЧУК Володимир, майстер спорту України, чемпіон ІІІ Зимових спортивних ігор України з лижного двоборства, обласне ФСТ “Україна”, вихованець Кременецької СДЮСШОР зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства, обласний комунальний центр олімпійської підготовки, Здобув ліцензію на зимові Олімпійські ігри.

Нагороди вручено також і кращим тренерам Тернопільської області. Відзнаки здобули:

ПІДОДВІРНИЙ Микола, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, директор, тренер-викладач з важкої атлетики Хоростківської дитячо-юнацької спортивної школи (Гусятинський район), обласне ФСТ „Колос”;

ВАСІРУК Михайло, Заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи „Колос”, обласне ФСТ „Колос”, викладач Тернопільського національного педагогічного університету;


ІВЕГЕШ Василь, тренер-викладач з футболу Педагогічного ліцею, головний тренер ФК “Тернопіль”;

ТЕЛЕБАН Андрій, тренер-викладач з греко-римської боротьби Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи № 3;

ПОЧИНОК Ігор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, тренер-викладач збірної команди України з біатлону, обласне ФСТ „Колос”, тренер Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону;

БОРЕЙКО Михайло, тренер-викладач з легкої атлетики Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи № 3, викладач Тернопільського національного економічного університету.

Нагороду за високі спортивні досягнення у 2009 році отримали:

Стребков Іван – кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, чемпіон України з легкоатлетичного кросу, чемпіон України серед юніорів, переможець V літніх юнацьких спортивних ігор України;

Чорний Василь – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, чемпіон Всесвітньої літньої універсіади, чемпіон Європи серед команд 2009 року;


Піхуник Тарас – кандидат в майстри спорту України з фрі-файту, бронзовий призер чемпіонату Світу, чемпіон України;

Панькевич Андрій – майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон України серед юніорів;

Мончак Василь – майстер спорту України з греко-римської боротьби, чемпіон України серед юніорів, дворазовий призер V літніх юнацьких спортивних ігор України.


Найрезультативнішим молодшим спортсменом визнано чемпіона Європи з боксу серед школярів Віктора Петрова учня Микулинецької загальноосвітньої середньої школи. Нагороду отримав і його тренер Петров Віктор Васильович.

Як повідомив начальник головного управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Гульовський, за підсумками огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних фізкультурних організацій та міста Тернополя перемогу здобули:

По 1 групі районів

1 місце – м. Тернопіль;
2 місце – Гусятинський район;
3 місце – Кременецький район.

По 2 групі районів

1 місце – Підволочиський район;
2 місце – Зборівський район;
3 місце – Бережанський район.

За підсумками огляду-конкурсу з розвитку футболу:

1 місце – м.Тернопіль;
2 місце – Козівський район;
3 місце – Бережанський район.

За підсумками огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед ДЮСШ області нагороджено:

Серед ДЮСШ 1 групи


1 місце – Тернопільська обласна ДЮСШ з біатлону (Кирилюк Василь
Дмитрович)
2 місце – Тернопільська ДЮСШ „Буревісник” (Балабан Богдан Павлович)
3 місце – Тернопільська ДЮСШ „Колос” (Ситарчук Микола Миколайович)

Серед ДЮСШ 2 групи


1 місце – Підволочиська ДЮСШ;
2 місце – Чортківська районна комунальна ДЮСШ;
3 місце – Кременецька ДЮСШ (Фрадинський Вадим Борисович).

Серед ДЮСШ 3 групи

1 місце – Скалатська ДЮСШ Підволочиського району;
2 місце – Добриводська ДЮСШ селянської спілки “Добриводи” Збаразького району;
3 місце – Тернопільська міська ДЮСШ “Спартак”.

За підсумками огляду –конкурсу з розвитку спорту вищих досягнень нагороджуються:


1 місце – м. Тернопіль;
2 місце – Кременецький район;
3 місце – Гусятинський район.

За підсумками огляду конкурсу з проведення комплексних заходів серед учнівської молоді нагороджено:

1 місце – Зборівський район (Кавецький Володимир Ярославович
2 місце – м. Тернопіль (Підгайний Ігор Васильович)
3 місце – Підволочиський район (Кирик Богдан Павлович)

За підсумками проведення комплексних заходів серед сільського населення нагороджено:

1 місце – Тернопільський район (Сейнаші Василь Іванович)
2 місце – Гусятинський район (Троян Ігор Михайлович)
3 місце – Бережанський район (Захарків Олег Мирославович)

Кращою командою з ігрових видів спорту визнано “Галичанка-Динамо-ТНЕУ”.

За підсумками на кращу організацію фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи серед центрів фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за 2009 рік призові місця посіли:

1 місце – Бучацький районний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”;

2 місце – Чортківський районний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”;

3 місце – Бережанський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.



Наступна новина: Нафтопровід «Одеса - Броди» зможе забезпечити надійні поставки нафти до України та сусідніх держав без російських ресурсів – Б.Соколовський
Попередня новина: На Рівненщині священик проклинає прихожан, які не голосують за Януковича
Поточний рейтинг: 5
1 2 3 4 5
Переглядів: 3152

Сьогодні читають

18:40 23.07 Зйомка рекламних роликів: Основні етапи
17:30 25.11 Выбор фильтра для воды в дом
17:25 25.11 Некачественный водомер вымывает деньги
17:15 25.11 Уголок Львова в центре столицы
19:07 04.07 Верховна Рада скасувала 15% податок на депозити для вкладників, його заплатять самі банки

Коментарі

Кількість коментарів: 0

Додати коментар
Псевдо:
Введіть текст коментаря:

Введіть код захисту
Більше новин
Рекомендуємо :: ::
Інші новини:
- Україна
- Світ
- Актуальне
- Рейтинг новин
- Найкоментованіше
- Популярне
Інші регіони
- Центр
- Північ
- Південь
- Захід
- Схід
Також дивіться
- Бліц-опитування
- Інформаційні партнери
- Висловіть думку
- Персона
- IT-новини
- Лист читача
- Останні коментарі



Rambler's Top100

Всі права застережено. Власниками матеріалів, розміщених на сайті є їх автори. При публікуаванні матеріалів з сайту, посилання на УкрЗахідІнформ (у випадку публікуванні в інтернеті - відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці або заголовку на http://uzinform.com.ua/) або на джерело, вказане в матеріалі, обов'язкове. Якщо автор не згідний з розміщенням матеріалу на УкрЗахідІнформ, при першому ж повідомленні адміністрації сайту по адресі webmaster@uzinform.org.ua, матеріал буде вилучено. Редакція не завжди поділяє думку авторів матеріалів, розміщених на ресурсі.
© 2008-2013 УкрЗахідІнформ
Розробка APGroup