Едуард Леонов вимагає припинити діяльність неонацистського угрупування в Криму

Едуард Леонов вимагає припинити діяльність неонацистського угрупування в Криму

16.07.13 13:34 0 826
Народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Криму та Севастополі Едуард Леонов скерував звернення Генеральному прокурору України, міністру внутрішніх справ та голові Служби безпеки України щодо діяльности на території України неонацистського угрупування, яке зазіхає на територіяльну цілісність України.

Як повідомив народний депутат, група радикально налаштованих російських нацистів відкрито діє на території Криму. Вони регулярно проводять бойові навчання та викладають в інтернет-мережі світлини з бойових тренувань. Молодики називають себе «Керченське відділення РНЄ», а їхня група у соціяльній мережі «Вкантактє» налічує вже 2000 симпатиків.

«Як відомо, російська організація РНЄ (Руское национальноє єдінство) існує вже майже 20 років. Це неонацистське формування відкрито пропагує перевагу російської нації над іншими націями та расами. Як стверджують ЗМІ, в Криму діє щонайменше два відділення неонацистів – у Керчі та Севастополі. У спільноті пропагується перевага російської раси та нетерпимість до інших рас. Поруч зі знаками РНЄ написано "Російський Крим". Одна з основних ідей спільноти – приєднання Криму до Росії, що безпосередньо загрожує безпеці України», – йдеться в депутатському зверненні Едуарда Леонова.

Спільнота називає Україну Малоросією – http://vk.com/malorossiya. Про це є повідомлення у декількох інтернет-виданнях: http://www.radiosvoboda.org/content/blog/25044517, http://kerch.fm/2013/07/11/rossiyskie-neonacisty-provodyat-v-kerchi-boevye-trenirovki.html, http://crime.in.ua/news/20130712/Russkie-nacysty

У зверненні депутат наголошує: «У соцмережі активно поширюється інформація, що Керченські відділення ВОПД РНЄ відпрацьовували ази боїв у горах. Також угрупування провело дослідження Аджимушкайських каменоломень. У квітні формування провело комплексні тренування з боїв у міських умовах. На світлинах люди кидають у занедбаний будинок коктейлі Молотова та змагаються в боротьбі. Крім того, в соцмережі є фото-звіт про тренування з метання ножів і ножового бою. На світлинах всі обличчя приховані. Люди в камуфляжі позують перед камерами зі зброєю, зовні схожою на бойову, навіть із гранатометом. Також у соцмережі викладено фото-звіти з бойових тренувань цього відділення».

«У фоторепортажах вони називають себе бійцями. На одній зі знимок чітко видно, як керченські «бійці», не ховаючись, позують перед фотокамерами з витягнутими в нацистському вітанні правими руками і з прапорами РНЄ. З прапором, на якому зображено знак РНЄ, люди позують на вершині гори Мітридат у Керчі. Чому правоохоронні органи, прокуратура, СБУ за ці роки не вжили заходів для знешкодження небезпечних угрупувань РНЄ на території України? Чи вони їх притримують для того, щоби згодом використати у недолугих провокаціях проти націоналістів?» – підкреслив Едуард Леонов.

Свободівець вимагає провести негайну ретельну перевірку викладених у зверненні фактів і взяти цю справу на особистий контроль Генпрокурора, Міністра внутрішніх справ та очільника СБУ. Націоналіст також вимагає вжити заходів для знешкодження угрупувань РНЄ на території України, що є небезпечними для держаної та територіяльної цілісности України та несуть загрозу життю громадян.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Молоді велосипедисти ...
Наступна новина: У Львівській області під ...

КОМЕНТАРІ