В Закарпатській області "Урок правових знань" провели правоохоронці для вихованців дитячих оздоровчих таборів Перечинського району

В Закарпатській області "Урок правових знань" провели правоохоронці для вихованців дитячих оздоровчих таборів Перечинського району

17.07.13 16:25 0 657
Донести до дітей науку так, щоб вона запам’яталася їм надовго, спробували на минулому тижні правоохоронці Перечинщини. З цією метою вони відвідали дитячі оздоровчі табори та провели для дітей «Урок правових знань».

Дільничний інспектор міліції Мартин Товт розповів дітям про основні правила, яких потрібно дотримуватися, коли залишаєшся вдома без нагляду дорослих, на вулицях та у громадських місцях, про відповідальність неповнолітніх за скоєння адміністративних чи кримінальних правопорушень. Він навів приклади з свого професійного досвіду про те, як, за часту, необдумані вчинки дітей призводять до непоправимих наслідків, коли проблеми із Законом знаходять і батьків, і підлітків.

Жваво бесідуючи з інспектором автомобільної інспекції району Володимиром Фозикошем, діти засвоювали правила дорожнього руху, дізнавалися про правила їзди на велосипедах. Юрба дітей засипала міліціонерів питанням, на які останні надавали цікаві але, разом з тим, і кваліфіковані відповіді. На остонок, Володимир Фозикош покатав дітей на службовому автомобілі.

Вражені побаченим та почутим, дітлахи пообіцяли бути чемними, слухатися дорослих та дотримуватися всього, чого навчилися на імпровізованому уроці.

Мирослава Пекар,

Перечинський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині цьогоріч ...
Наступна новина: Василь Бокоч: ...

КОМЕНТАРІ