В Закарпатській області берегівські правоохоронці затримали збоченця

В Закарпатській області берегівські правоохоронці затримали збоченця

17.07.13 15:59 0 760
Днями, до чергової частини Берегівського районного відділу міліції надійшло повідомлення від мешканки міста з проханням прийняти міри до 29-ти річного Золтана. У своєму повідомленні жінка стверджувала, що громадянин Золтан пропонував її малолітній донці задовольнити його статеву пристрасть за грошову винагороду неприроднім способом.

Необхідно відмітити, що при наявності подібних повідомлень, коли мова йде про осіб, що не досягли повноліття, правоохоронці реагують у декілька разів оперативніше. Таким чином, на місце події негайно вирушила оперативно-слідча група Берегівського РВ УМВС у повному складі та співробітники відділення кримінальної міліції у справах дітей.

Громадянин Золтан, як і було повідомлено, знаходився на одній з вулиць міста під деревом та, мабуть, чекав на наступну дівчину, щоб запропонувати свої збочення. При появі працівників міліції чоловік почав стрімко тікати, але співробітники кримінальної міліції у справах дітей Берегівського районного відділу міліції наздогнали і затримали правопорушника.

У ході встановлення обставин, малолітня дівчина повністю підтвердила те, що було викладено у змісті заяви та впізнала Золтана. Окрім того, налякана дівчинка доповнила, що вона почала сама тікати від вказаної особи, але Золтан вирішив наздогнати її на велосипеді. Проте дівчинка встигла на мить забігти до кафе-бару неподалік. Цілком можливо, що такий збіг обставин і врятував дівчинку від посягань зловмисника.

Даний факт було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст. 156 кримінального кодексу України.

Віталій Михайлов

Берегівський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Фернандо ушкодження ...
Наступна новина: Про податкові пільги ...

КОМЕНТАРІ