На Волині викрито втричі більше фактів ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

На Волині викрито втричі більше фактів ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

17.07.13 07:20 0 637
За матеріалами оперативних підрозділів Головного управління Міндоходів у Волинській області у І півріччі 2013 року розпочато 16 кримінальних проваджень за фактами, що містять ознаки правопорушень, передбачених ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Як повідомили в оперативному управлінні ГУ Міндоходів у Волинській області, підвищення ефективності у викритті протиправних дій суб'єктів господарювання спостерігається і в загальних показниках роботи оперативних підрозділів.

Зокрема, результат оперативно-розшукової діяльності співробітників оперативних підрозділів ГУ Міндоходів в області цього року – 55 відкритих кримінальних проваджень. У половині випадків йдеться про тяжкі та особливо тяжкі злочини, - уточнюють в оперативному управлінні ГУ Міндоходів Волині.

У ході супроводження досудового розслідування кримінальних проваджень заходами оперативних підрозділів забезпечено відшкодування 6 млн. 575 тис.грн. збитків нанесених державі у кримінальних провадженнях, що становить 53 відсотки від встановлених (12 млн. 410 тис.грн.).

Закінчено досудове розслідування та направлено до суду 12 кримінальних проваджень, серед яких шляхом звернення до суду з обвинувальним актом - 7 досудових розслідувань.

Разом з тим, для оперативних підрозділів засудження особи не самоціль, -наголошують в оперативному управлінні ГУ Міндоходів Волині. Наприклад, цього року в зв’язку з повною сплатою завданих державі збитків до суду спрямовано 5 кримінальних проваджень із клопотанням про звільнення підозрюваних від кримінальної відповідальності.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Івано-франківські ...

КОМЕНТАРІ