На Львівщині уже оздоровлено 125 тисяч дітей

На Львівщині уже оздоровлено 125 тисяч дітей

17.07.13 07:26 0 763
Оздоровлення та відпочинок дітей на Львівщині триває згідно із планом. Станом на 1 липня 2013 року в області оздоровлено 125 тисяч дітей.

Про це на прес-конференції повідомила виконувач обов’язків начальника управління сім’ї та молоді департаменту освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської ОДА Олена Кондрат.

«Скарг від батьків на відпочинок та оздоровлення дітей від батьків Львівщини у ОДА не надходило. Станом на 1 липня 125 тисяч дітей отримали оздоровлення та відпочинок», – повідомила Олена Кондрат.

Вона також додала, що до заїзду дітей усі заклади відпочинку та оздоровлення пройшли перевірки Держргірпромнагляду та Держсанепідслужби.

«Цього року уряд ставить нам вимогу, що 70% дітей шкільного віку повинні бути оздоровлені та повинні отримати відпочинок. В області 11 мільйонів на відпочинок дітей виділив Фонд соціального страхування, а загалом на оздоровлення дітей Львівщини у 2013 року передбачено 70 мільйонів гривень, зокрема 12 мільйонів гривень – із обласного бюджету, 15 мільйонів гривень – із міських та районних бюджетів. Решта коштів – це залучені кошти та кошти батьків», – розповіла О.Кондрат.

Вона також додала, що діти отримають оздоровлення та відпочинок у 943 закладах, лише 30 з яких є стаціонарними.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Відні триває черговий ...

КОМЕНТАРІ