В управлінні ДАІ Львівщини відбулась нарада - семінар: "Пасажирські перевезення автотранспортом: якість, стан та безпека"

В управлінні ДАІ Львівщини відбулась нарада - семінар: "Пасажирські перевезення автотранспортом: якість, стан та безпека"

17.07.13 07:04 0 662
Попередження порушень правил дорожнього руху з боку водіїв автобусів та профілактика дорожньо–транспортних пригод за участі транспортних засобів загального користування є пріоритетним напрямом роботи Державтоінспекції Львівської області.

16 липня 2013 року в управлінні Державтоінспекції Львівської області відбулась нарада – семінар за участі представників Державтоінспекції Львівщини, управління Укртрансінспекції та прокуратури Львівської області, а також підприємств господарювання, що здійснюють перевезення пасажирів. Метою даних заходів є профілактика аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, а також здійснення державного контролю за дотриманням автопідприємствами законодавства у сфері безпеки дорожнього руху.

На території Львівської області послуги з перевезення пасажирів на постійно діючих маршрутах надають 86 підприємств – перевізників, у яких нараховується 2 897 транспортних засобів, що обслуговують 1062 маршрути. Цього року на теренах Львівщини сталося 18 дорожньо–транспортних пригод з вини водіїв автобусів, в яких загинуло 6 людей. Про це повідомив начальник відділу автомобільно-технічної інспекції УДАІ у Львівській області підполковник міліції Олег Романюк під час наради.

Усі присутні на семінарі мали можливість оглянути відео матеріали, де зафіксовані грубі порушення правил дорожнього руху з боку водіїв автобусів.

У результаті проведеної наради, було прийнято рішення про консолідацію сил та засобів для дієвого впливу на стан аварійності на пасажирському транспорті.

Прес-служба управління

ДАІ у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Укладено угоду між ...

КОМЕНТАРІ