В.Ющенко: Освіта має бути першим пріоритетом у роботі влади

В.Ющенко: Освіта має бути першим пріоритетом у роботі влади

04.01.10 23:01 0 1339
Президент України Віктор Ющенко взяв участь у відкритті нової школи в селі Возилів Бучацького району Тернопільській області.

Глава держави привітав мешканців села із такою важливою подією, як відкриття власної школи. «Сьогодні ми можемо святкувати одну з головних подій для будь-якого села – відкриття школи», – сказ Президент.

Віктор Ющенко запевнив у тому, що освіта має бути першим пріоритетом у роботі влади. «Хочемо виграти завтрашній день, бути у сім’ї вільних європейських народів, бути конкурентними – треба починати зі школи», – підкреслив Глава держави.

Під час свого виступу В.Ющенко також нагадав, що за останні п’ять років було значно збільшено фінансування освіти, запроваджено систему незалежного зовнішнього оцінювання знань випускників, проведено комп’ютеризацію шкіл»

Довідково: У Возилівській ЗОШ І-ІІ навчається 148 учнів, працює 27 вчителів. У дошкільній групі – 15 дітей, 1 вихователь.

Приміщення школи у травні 1996 р. було визнано непридатним до навчання. Реконструкцію приміщення розпочато у 1996-1997 рр.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ