У Рівному заявляють про газетні провокації

У Рівному заявляють про газетні провокації

04.01.10 23:03 0 1135
До провокацій проти ВО "Свобода" в розпал передвиборчої кампанії долучилися й представники організацій, які декларують себе націоналістичними. Так, критичні статі про "Свободу" та її лідера Олега Тягнибока вийшли в інформаційних бюлетенях "Бандерівець" (Всеукраїнської організації "Тризуб" ім. С. Бандери) та "На варті" (громадська організація "Дана"), які активно поширюються серед мешканців західних областей України, і, зокрема, у Рівному.

Викликає, як мінімум, подив, що обливши брудом усіх кандидатів на пост Президента України, інформбюлетень "На варті" не сказав жодного критичного слова про нинішнього Президента, а нині, ще й кандидата, Віктора Ющенка. Також у вихідних даних видання, не були вказані дані про наклад та відповідального за друк.

Ще більш дивним виглядає те, що видання "Тризубу", який ніби-то вважає своїм головним завданням на виборах 2010 року не підтримку когось з кандидатів, а максимальну активну протидію ворогам України, обпаплюжило у своєму виданні всіх(!) кандидатів на пост Президента окрім прем'єр-міністра Юлії Тимошенко(!!!). Натомість, "Свободі", та її очільникам Олегу Тягнибоку та Ірині Фаріон, було виділено практично стільки ж "чорнухи", як і Віктору Януковичу. Варто нагадати, що це не перший випадок як протидії націоналістам зі сторони "Тризуба", так і підтримки влади зі сторони цієї організації. Так, наприкінці 90-х "Тризуб" підтримав кандидатів від кучмістських СДПУ(о) та Аграрної партії України, а нещодавно, в смт. Квасилів "на гарячому" були спіймані "тризубівці", які зривали плакати з інформацією про приїзд до Рівного Олега Тягнибока. Недарма, мабуть, в інформаційному бюлетні "Бандерівець" не вказано адресу редакції - хто більше заплатить, туди вона й переїде?

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: В.Ющенко: Освіта має бути ...
Наступна новина: Українська делегація ...

КОМЕНТАРІ