Українська делегація відбула до Оману для повернення на Батьківщину моряків з «Аріани», звільненої з піратського полону

Українська делегація відбула до Оману для повернення на Батьківщину моряків з «Аріани», звільненої з піратського полону

05.01.10 11:23 0 1130
За дорученням Президента України Віктора Ющенка делегація на чолі із заступником Глави Секретаріату Президента Андрієм Гончаруком та Головою Служби зовнішньої розвідки Миколою Маломужем відбула до Оманського порту Салала – разом з делегацією спецрейсом українського літака повернуться на Батьківщину 24 наших моряки з судна «Аріана».

Звільнення українських моряків з піратського полону та їхнє повернення на Батьківщину стало можливим завдяки цілеспрямованій та системній роботі органів державної влади та іноземних партнерів.

«Боротьба з морським піратством є одним із пріоритетів діяльності Президента та відповідних державних установ. Глава держави особисто здійснює керівництво спецслужбами України у ході проведення операцій щодо визволення з полону та повернення на Батьківщину суден», – наголосив А. Гончарук.

«На виконання доручення Президента відповідні органи влади завершують підготовку законопроектів та інших нормативних актів, які закладуть правову основу для приєднання України до військово-морської операції Євросоюзу «Аталанта» з протидії піратству біля узбережжя Сомалі», – відзначив М. Маломуж.

Керівник СЗР також додав, що причетними відомствами, крім того, опрацьовуються інші заходи з метою забезпечення фізичної безпеки українських торгових суден та громадян України, зайнятих у сфері міжнародного морського судноплавства.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівному заявляють про ...
Наступна новина: На Тернопільщині відкрили ...

КОМЕНТАРІ