У Волинській області назва юридичної особи у податковій накладній повинна відповідати назві, зазначеній у статутних документах

У Волинській області назва юридичної особи у податковій накладній повинна відповідати назві, зазначеній у статутних документах

17.07.13 12:20 0 850
Для уникнення непорозумінь, Міністерство доходів і зборів листом від 29.04.2013 року № 1883/6/99-99-19-04-01-15 підтвердило, що в полях "Найменування продавця" та "Найменування покупця" податкової накладної повинна зазначатися назва юридичної особи, яка відповідає назві, зазначеній в статутних документах такої особи.

Фахівці Головного управління Міндоходів у Волинській області наголошують, що назва такої юридичної особи може бути відображена в податковій накладній як великими літерами, так і великими літерами та маленькими літерами за умови, що назва повністю співпадає із зазначеною у статутних документах.

Невідповідність розміру літер, якими в податковій накладній зазначені найменування продавця та найменування покупця розміру літер назв, зазначених в статутних документах таких осіб, не є підставою визнавати вказану накладну такою, що заповнена з порушенням, за умови дотримання інших вимог заповнення податкової накладної.

Звертаємо увагу, що податкова накладна заповнюється лише державною мовою. Її можна спочатку надрукувати, а потім заповнити вручну, або ж заповнити в електронному вигляді і видрукувати.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині виявили ...
Наступна новина: На Хмельниччині уряд шукає ...

КОМЕНТАРІ