Івано-Франківщина: відбувся консультаційний семінар проекту «Карпатська мережа підтримки розвитку місцевих громад»

Івано-Франківщина: відбувся консультаційний семінар проекту «Карпатська мережа підтримки розвитку місцевих громад»

17.07.13 12:54 0 693
Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати - Україна», до якої входить Богородчанський район, розпочала конкурс мікропроектів громад в рамках проекту «Карпатська мережа підтримки розвитку місцевих громад» за фінансової підтримки програми Фінського Фонду Місцевого Співробітництва на 2013 рік Посольства Фінляндії в Україні.

Метою даного конкурсу є – сприяння підтримці ініціатив громад у сфері місцевого розвитку, відстоювання власних прав та групових інтересів у взаємовідносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, постачальниками соціальних, житлово-комунальних та інших послуг.

У конкурсі мікропроектів окрім громад Богородчанського району беруть участь представники громад Великоберезнянського району Закарпатської області та Самбірського району Львівської області.

В рамках конкурсу передбачається підтримка 12 мікропроектів (по 4 на кожен район), які спрямовані на вирішення актуальних проблем місцевих громад. Сума грантової підтримки може скласти 25000 гривень для одного мікропроекту. Таким чином чотири громади Богородчанського району мають можливість отримати кошти фонду конкурсу на реалізацію власних мікропроектів. Саме цим питання був присвячений консультаційний семінар проекту «Карпатська мережа підтримки розвитку місцевих громад», який відбувся 16 липня 2013 року в залі засідань районної ради. Семінар проводився з метою роз’яснення умов конкурсу мікропроектів громад та надання консультацій щодо заповнення аплікаційної форми. В його роботі взяли участь представники районної ради та районної державної адміністрації, місцевих рад, громад та організацій громадянського суспільства Богородчанського району.

До учасників семінару з вітальним словом звернулися голова Богородчанської районної державної адміністрації Нагорняк Богдан Михайлович, заступник голови Богородчанської районної ради Варшавський Петро Михайлович, керівник проекту, виконавчий директор АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин, які наголосили на важливості участі громад у подібних конкурсах, оскільки це дає можливість отримати додаткові кошти для вирішення місцевих проблем.

З роз’ясненням умов конкурсу перед присутніми виступив Олександр Софій – експерт по роботі з громадами проекту. Він же роз’яснив порядок заповнення аплікаційної форми, порядок складання бюджету проекту, а також відповів на усі запитання.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ