Білий дім наполягає, щоб Росія видала Сноудена

Білий дім наполягає, щоб Росія видала Сноудена

17.07.13 12:04 0 719
Адміністрація президента Обами знову звернулася до Кремля, наполягаючи на видачі для суду у США ініціатора розголошення секретної інформації Едварда Сноудена. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Про це заявив речник Білого дому Джей Карні.

«Наша позиція полягає в тому, що пан Сноуден має повернутися до Сполучених Штатів, йому не мають дозволити брати участь у подальших міжнародних поїздках, за винятком тієї, яка поверне його до США. Він не борець за права людини. Він не дисидент. Він звинувачується у розголошенні секретної інформації», – відзначив речник.

Водночас Федеральна міграційна служба Росії заявила, що протягом трьох місяців може розглядати подане у вівторок прохання Сноудена про надання притулку.

Колишній співробітник Агентства національної безпеки США за контрактом Едвард Сноуден, живе у транзитній зоні московського аеропорту «Шереметьєво» з 23 червня, коли він прибув із Гонконгу. Вашингтон відкликав його американський паспорт, і продовжити свою мандрівку на законних підставах Едвард Сноуден не може.

* Едвард Сноуден попросив про тимчасовий притулок у Росії ? ? || ? 12:00:00 / -:--:-- ? ? ? ? //height correcture of the video by buttons var oVid = $("#v4a50a65769d04e9c80ca32d9f2d8c70e_h5t video"); oVid.attr("height", oVid.outerHeight(true) - $(".j_playerButtons").outerHeight(true) + "px"); // /**/ЗАВАНТАЖИТИ

* Medium Quality(7,32 MB)

* Low Quality(5,16 MB)
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Івано-Франківську ...
Наступна новина: "Курітіба" може викупити ...

КОМЕНТАРІ