"AdrenalinFest" – у Чернігові

"AdrenalinFest" – у Чернігові

18.07.13 08:11 0 554
У Чернігові 27 липня вперше пройде екстремальний фестиваль "AdrenalinFest". Про це під час засідання оргкомітету у Чернігівській облдержадміністрації повідомила координатор проектів фестивалю Анастасія Юрченко.

"Ми раді, що відкриваємо нове місто і сподіваємося, що чернігівці також відкриють для себе нові види автоспорту та наш фестиваль", - сказала вона.

За словами Юрченко, "AdrenalinFest" проводиться в Україні вже четвертий рік. У Чернігові на колишньому військовому аеродромі у Півцях відбудеться V етап Кубка FAU з гонок на прискорення, або Drag-Racing, організований під егідою Автомобільної Федерації України.

За інформацією організаторів, фестиваль можна вважати унікальним явищем у світі автоспорту, оскільки він об'єднав професійні автогонки й авто-шоу. Загалом змагання є відкритими і участь традиційно у них беруть не лише гонщики з України, а й Росії та Білорусі. Особливий наголос організатори роблять на безпеку учасників і глядачів.

Програма фестивалю також включає широку розважальну шоу-програму для глядачів. Чернігівці і гості міста зможуть спостерігати виступи стантрайдерів – майстрів трюкової їзди на мотоциклі, а також оглянути виставки ретро-автомобілів та тюнінгованих авто.Спеціальним гостем і ведучим фестивалю буде гонщик і шоу-мен Олексій Мочанов. Організатори подякували представникам облдержадміністрації і міської ради за підтримку заходу.

Заступник міського голови Станіслав Віхров висловив сподівання, що фестиваль "AdrenalinFest" започаткує проведення різноманітних заходів на колишньому аеродромі, адже там є умови для організації авто-, мотозмагань, шоу за участю значної кількості глядачів.

"Це початок великої роботи", - зазначив С.Віхров.

За підсумками засідання оргкомітету дано доручення відповідним службам провести підготовчі роботи на території аеродрому та прилеглій території, аби гарантувати безпеку учасникам і глядачам.

Довідка: "AdrenalinFest" проводиться з 2009 року. У 2010 році змагання з гонки на прискорення отримали офіційний статус Чемпіонату України і проводяться під егідою Автомобільної Федерації України (FAU). Уже відбулося 13 заходів, учасниками яких стали спортсмени з України, країн СНД, Прибалтики, Польщі та Німеччини.

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 18 липня о 09.00 год. ...
Наступна новина: Хмельницька область: ...

КОМЕНТАРІ