На Львівщині зафіксували факти спроб підкупу виборців агітаторами

На Львівщині зафіксували факти спроб підкупу виборців агітаторами

14.01.10 22:52 0 1116
У селі Комарівка Бродівського району, що на Львівщині, агітатор від Партії регіонів – вчителька місцевої школи Руслана Крикавська купує голоси виборців по 100 гривень. Повідомлення про це надійшло на «гарячу лінію» Львівського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Олега Тягнибока.

Агітаторка пропонує за голос, відданий за кандидата на пост Президента України Віктора Януковича, 20 гривень авансом та ще 80 – після виборів. За ці послуги агітатори отримують 1000 гривень. Подібні випадки зафіксовано в інших селах Бродівського району. Там наймають так званих «кущових», які вербують виборців. Угода передбачає, що під час голосування в бюлетені певний виборець ставить домовлену позначку навпроти прізвища «потрібного» кандидата. Після підрахунку голосів та перевірки позначок обіцяють виплатити 80 гривень. «Кущовий» за кожного завербованого отримує 100 гривень. Кожен з них має план: купити не менше 10% голосів.

Львівська обласна організація Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» закликає українців не продавати свої голоси та нагадує, що підкуп виборців – це кримінальний злочин, який переслідується Законом.

Якщо вам відомі факти підкупу виборців, звертайтеся за телефоном «гарячої лінії» Львівського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Олега Тягнибока: (0322) 261-24-40.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ