Хмельниччина: для великого бізнесу Поділля запрацював «Електронний кабінет платника податків»

Хмельниччина: для великого бізнесу Поділля запрацював «Електронний кабінет платника податків»

19.07.13 08:09 0 602
Новий сервіс Міндоходів „Електронний кабінет платника податків” розпочав свою роботу у тестовому режимі. Першими ознайомитися з його можливостями зможуть флагмани економіки держави – великі платники податків. Невдовзі новітня «он-лайн» послуга стане доступною для усіх категорій бізнесу.

Наразі на Хмельниччині нараховується десять титанів промислового розвитку краю, які у першій половині 2013 року забезпечили 12 відсотків усіх податкових надходжень Хмельниччини, сплативши до казни понад175 мільйонів гривень. Саме вони зможуть першими на Поділлі випробувати переваги новітнього IT-сервісу.

Увійти до віртуального кабінету, що знаходиться за адресою knp.minrd.gov.ua, можна з будь-якого комп’ютера, що підключений до всесвітнього павутиння мережі Інтернет, Авторизація здійснюється за допомогою ключів електрононно-цифрового підпису.

«Новий сервіс – це революційний крок у переході до «он-лайн» спілкування підприємницької спільноти з фахівцями Міндоходів. Адже завдяки сучасним інформаційним технологіям усувається, як людський фактор в стосунках з бізнесом, так і водночас досягається подання звітності в режимі реального часу. Відтак платники одразу ж зможуть побачити у вікні браузера, як показники надісланих цифрових декларацій впливають на стан розрахунків з бюджетом», – відзначає перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михайлюк.

Звітність надсилатиметься пакетом, тобто декларації разом з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів видаватиметься одна квитанція про його надходження.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі 28 серпня ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ