Прес-служба ВО «Свобода» про заяву щодо Тернопільщини: «Заява ПРиБЮТівця Святослава Олійника: чорний піар чи біла гарячка?»

Прес-служба ВО «Свобода» про заяву щодо Тернопільщини: «Заява ПРиБЮТівця Святослава Олійника: чорний піар чи біла гарячка?»

14.01.10 22:53 0 1110
У низці електронних ЗМІ з’явилася заява народного депутата України, речника фракції БЮТ Святослава Олійника про те, що поява в Тернопільській області рекламних щитів з надписом «Тернопільщина вітає президента України Януковича В.Ф.» наче б то означає, що Тягнибок «фактично вже працює на Януковича». Такий «геніальний» висновок озорив БЮТівську голову на тій підставі, що… «Тернопільська область асоціюється з перемогою на місцевих виборах пана Олега Тягнибока».

Язик не повертається назвати подібну маячню навіть чорним піаром. Радше це той випадок де більше пасує інше означення – біла гарячка.

«Сенсація», яку проголосив представник політичної сили Прем’єрки, вражає не тільки своєю збоченою логікою, але й феєричною некомпетентністю. Народний депутат мав би знати, що Тернопільська обласна рада, в якій представники «Свободи» мають 50 із 120 депутатських місць, не має і не може мати жодного відношення до встановлення рекламних щитів і розміщення інформації на них.

Пояснюємо одному з хвалених БЮТівських юристів: дозволи на встановлення конструкцій з рекламними щитами – це компетенція районних і міських рад, які на Тернопільщині контролюють представники БЮТу. То ж може, це БЮТ (якщо керуватися «логікою» С. Олійника) в такий спосіб визнає поразку Ю. Тимошенко на президентських виборах і завчасно вітає свого партнера по ПРіБЮТу?

Розуміємо, що розгром на Тернопільських виборах завдав глибоких моральних страждань кожному білосердешному, залишив незагойні душевні рани в усіх представників Блоку Юлії Тимошенко. Але це не привід всякий рекламний щит (з безглуздим, до речі, з точки зору користі для кандидата Януковича гаслом) притягувати за вуха до Тернопільської облради, «Свободи» та ще й Тягнибока. Краще поцікавитися у місцевих бютівських депутатів, хто саме замовник реклами.

Радимо сердешному Олійнику перш ніж лізти зі своєю маячнею на люди і тужитися ляпнути брудом на «Свободу», розібратися з «брудною білизною» Блоку Юлії Тимошенко. Наприклад виразно пояснити виборцям власне ставлення до походеньок свого вчорашнього поплічника – втеклого нардепа-убивці Лозінського (якого якраз завдяки «Свободі» вивели на чисту воду, незважаючи на високе заступництво нардепів від БЮТ). А також радимо так не панікувати, що довгі таємні переговори БЮТу з Партією регіонів про «дерібан» влади, не дали поки що бажаного результату. Усе це не привід доводити себе до білої гарячки.

Прес-служба

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Наступна новина: Черговий гоп-стоп по ...

КОМЕНТАРІ