Львівські депутати-свободівці заявляють, що не дозволить Садовому знищити малий бізнес

Львівські депутати-свободівці заявляють, що не дозволить Садовому знищити малий бізнес

19.07.13 09:51 0 607
Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міськраді не дозволить Андрію Садовому, який ігнорує впорядкування процедури погодження малих архітектурних форм (МАФів), знищити малий бізнес. Про це 18 липня 2013 року під час сесії Львівської міської ради заявив голова постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР свободівець Андріян Гутник.

Як розповів депутат, з 2009 року з перспективної схеми малих архітектурних форм Львова вилучено 588 тимчасових споруд, зокрема кіосків. Натомість ухвалами Львівської міської ради до схеми внесено близько 150 МАФів.

"Проте підприємці через бюрократичні перепони виконавчих органів Львівської міської ради не можуть погодити встановлення МАФів. Депутати ухвалили протокольне доручення міському голові про термінове впорядкування процедури погодження малих архітектурних форм підприємцям до 1 серпня 2013 року. Чиновники можуть взяти за приклад досвід инших міст України, де немає такої кількости бюрократичних перешкод для малого бізнесу, зокрема сусіднього обласного центру – м. Луцьк. Там паспорти прив'язок погоджують на основі рішення сесії та двох дозволів профільних виконавчих органів. Для порівняння, у Львові таких дозволів виконавчих органів потрібно аж 32. У разі, якщо чиновники цього не зроблять, фракція "Свободи" звертатиметься до правоохоронних органів із приводу злочинної бездіяльности міського голови та його посадовців", – зазначив Андріян Гутник.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міської організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ