В Україну прийдуть ще чотири дешеві авіакомпанії

В Україну прийдуть ще чотири дешеві авіакомпанії

22.07.08 14:42 0 2301

 

Міністерство транспорту та зв’язку України веде переговори з чотирма бюджетними авіакомпаніями щодо можливості їх роботи в Україні. Про це заявив міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський під час прес-конференції в Кабінеті Міністрів України, - повідомили у прес-службі МТЗУ.


"Ми ведемо переговори з австрійською, німецькою, французькою та арабською авіакомпаніями, - сказав Йосип Вінський. - Усі чотири компанії попередню згоду на роботу в Україні вже дали".

"Паралельно із цим ми працюємо з нашими авіакомпаніями - "Аеросвітом", "МАУ", - сказав Йосип Вінський. - Чому тільки чужі повинні возити нас дешево? Українські авіакомпанії першими повинні були потурбуватися про зниження цін на авіаперевезення в нашій державі".

Міністр наголосив, що заходження нових бюджетних авіакомпаній в Україну - перш за все здорова конкуренція. "А це означатиме, що економіка, а не адміністративні методи, визначатиме вартість квитка", - сказав Йосип Вінський. Міністр відзначив, що початок роботи на українському ринку "Візз Ейр" вже сьогодні позитивно вплинув на ціну авіаквитка.

За словами міністра, входження в Україну бюджетних авіакомпаній та ввезення нових літаків - тривалий процес, проте Мінтрансзв’язку "намагатиметься його прискорити". "Однак до моменту остаточного вирішення питання це - прогнозні речі: як міністр я беру на себе відповідальність і можу заявляти лише про те, що вже або зроблено, або невдовзі точно буде реалізовано", - наголосив Й.Вінський.

З 11 липня цього року із ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" з’явилися нові рейси - "Львів-Київ" та "Львів-Сімферополь" "Візз Ейр Україна". Перельоти компанія здійснює на найновішому Airbus А 320, в салоні якого - 180 зручних шкіряних крісел. Вартість квитка - від 99 грн. Щотижня зі Львова відправляють шість рейсів "Київ-Львів" та вісім рейсів "Київ-Сімферополь".

 

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zaxid.net
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ