Горбачов: вирок Навальному свідчить про відсутність незалежного суду в Росії

Горбачов: вирок Навальному свідчить про відсутність незалежного суду в Росії

19.07.13 08:06 0 587
Вирок опозиціонеру Олексію Навальному свідчить про відсутність незалежного суду в Росії, заявив колишній президент СРСР Михайло Горбачов. На сайті фонду свого імені Горбачов написав: «Переконаний, що використання суду з метою боротьби з політичними супротивниками неприпустиме». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Обвинувальний вирок, винесений у четвер Олексію Навальному, гостро засудило керівництво Європейського Союзу. Прес-служба верховного представника ЄС із зовнішньої політики Катрін Аштон заявила: «Вердикт ставить серйозні питання з приводу ситуації з верховенством закону в Росії».

Посол США в Росії Майкл Макфол написав у «Твіттері», що Вашингтон украй розчарований вироком Навальному і явною політичною мотивацією процесу.

Глава британського зовнішньополітичного відомства Вільям Гейґ заявив, що вирок викликає нову стурбованість селективним характером застосування в Росії принципу верховенства права.

Захист опозиціонера Олексія Навального має намір оскаржити винесений йому вирок у 10-денний термін. Про це повідомив адвокат Сергій Кобелєв.

Прихильники Навального організували на Манежній площі Москви так зване народне обговорення вироку. Пряма трансляція тут:
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ