За 11 місяців 54 тисячі мешканців Тернопільщини скористалися послугами обласної служби зайнятості

За 11 місяців 54 тисячі мешканців Тернопільщини скористалися послугами обласної служби зайнятості

12.12.13 08:49 0 737
Станом на 1 грудня цього року 12428 безробітних перебувало на обліку в обласній службі зайнятості. Впродовж січня-листопада її послугами скористались майже 54 тисячі мешканців області.

З початку року за сприяння місцевих центрів зайнятості працевлаштовано понад 25 тисяч краян, з них - 296 з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у тому числі 36 молодих осіб - на перше робоче місце.

Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 360 людей.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 4143 особи зі статусом безробітного і 114 громадян, які перебували на обліку в службі зайнятості, але не були зареєстровані як безробітні.

5837 безробітних пройшли професійне навчання та курси підвищення кваліфікації за 309 професіями, спеціальностями та напрямками. Завершили навчання 5474, із них 84,9% вже працевлаштовані.

Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці особи, старші 45 років, отримали 589 відповідних ваучерів.

Відповідно до чинного законодавства центри зайнятості Тернопілля цьогоріч зареєстрували 8882 трудових договори між підприємцями-фізичними особами та найманими працівниками. Всього в області за трудовими договорами продовжують працювати більше 22 тисяч осіб.

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян питання створення робочих місць тримає на особистому контролі. Керівник області постійно приділяє увагу реалізації у регіонах завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ