Високий фаховий рівень суддів Хмельниччини сприяє реалізації верховенства права на теренах краю

Високий фаховий рівень суддів Хмельниччини сприяє реалізації верховенства права на теренах краю

12.12.13 13:26 0 705
На цьому наголосив голова облдержадміністрації Василь Ядуха під час урочистих зборів з нагоди Дня працівників суддів. На початку вітальної промови він наголосив: „Президент України Віктор Янукович неодноразово піднімає питання щодо зміцнення законності, ефективності роботи судових органів. Проте, маємо визнати, що стан дотримання та захисту прав і свобод людини і громадянина на даний час в нашій державі залишається складним і не повною мірою відповідає міжнародним стандартам”.

Голова адміністрації висловив переконання, що усім у непростий час для нашої держави, потрібно об’єднатися заради відстоювання інтересів України. Адже сильною, розвиненою та процвітаючою наша держава потрібна тільки справжнім українцям, бо мало хто хоче мати серйозного конкурента.

„Нам потрібно бути разом, аби і надалі в країні панувала демократія і верховенство закону. Тому, якщо наближення України до міжнародних і європейських норм, – це питання часу та фінансів, то здійснити спільні заходи щодо запобігання випадкам неповаги до честі, гідності та інших протиправних дій, ми зобов’язані вже . Таке завдання ставить перед нами Президент наголошуючи, що Україні, її народу, потрібні реальні кроки у напрямі викорінення правового свавілля”, - сказав Василь Ядуха.

Хмельниччина нині динамічно розвивається, має позитивні тенденції в усіх напрямах соціально-економічного розвитку. І у цьому, без сумніву є внесок судів, які своєю прозорою діяльністю забезпечують конституційні права і свободи людей. Очільник краю підкреслив, що співпрацюючи з суддями у багатьох питаннях, влада в основному зустрічає не лише порозуміння, а й високий професіоналізм, напрацьований за тривалі роки: „Не порушуючи принцип незалежності суду, підкорення суддів лише закону, судова та виконавча влади області виконують спільне завдання – професійно, грамотними діями поліпшити розв’язання соціально-економічних проблем Хмельниччини. Від вашої професійності та принциповості значною мірою залежить і успішність реформ, започаткованих Президентом, які ми зараз втілюємо”.

Голова адміністрації висловив переконання, що суддівський корпус Хмельниччини завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини, а високий фаховий рівень суддів Хмельниччини, сприятиме реалізації верховенства права на теренах краю. „Для нас усіх дуже важливим є віра людей у те, що робить Президент, органи державної і судової влади. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.Переконаний, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу”, - сказав Василь Ядуха. Він побажав міцного здоров’я, щастя, благополуччя та наснаги у роботі. Кращим представникам професії вручив Грамоти обласної державної адміністрації та подарунки.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Завдяки роботі слідчих ...

КОМЕНТАРІ