Хмельниччина: відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання області на контролі у влади

Хмельниччина: відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання області на контролі у влади

13.12.13 08:37 0 537
З метою покращення показників фінансових результатів від звичайної діяльності до оподаткування, недопущення збитків від фінансово-господарської діяльності та зменшення заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами 12 грудня 2013 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Гураля відбулося чергове засідання обласної робочої групи з відновлення платоспроможності суб’єктів господарювання.

На засіданні заслухані керівники дев’яти збиткових підприємств та представники органів виконавчої влади Білогірського, Полонського, Шепетівського районів та міст Кам’янець-Подільський, Хмельницький.

У конструктивній розмові проаналізовано фактичні фінансово-економічні показники, причини збитковості, резерви та шляхи досягнення позитивних результатів господарської діяльності. Члени робочої групи разом з керівниками підприємств та представниками органів виконавчої влади визначили напрями співпраці та заходи для виходу цих підприємств з кризового стану, забезпечення їх прибуткової діяльності.

Особлива увага звернута на:

- виявлення причин збиткових результатів фінансово-господарської діяльності підприємств та здійснення їх детального аналізу;

- недопущення податкової заборгованості та мінімізації доходів, наповнення бюджетів усіх рівнів;

- забезпечення в повному обсязі сплати страхових внесків до Пенсійного та інших соціальних фондів;

- забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

За результатами роботи членами робочої групи спільно з керівниками підприємств та представниками органів виконавчої влади визначені основні напрями спільної роботи щодо вирішення порушених питань та розроблення шляхів виходу з кризового стану, забезпечення отримання чистого прибутку у 2013 році.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ