У Пакистані розпочали триденну кампанію з вакцинації проти поліомієліту

У Пакистані розпочали триденну кампанію з вакцинації проти поліомієліту

13.12.13 10:00 0 648
Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про початок у Пакистані триденної кампанії з вакцинації проти поліомієліту. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Представник глобальної ініціативи з ліквідації поліомієліту Ахтар Хуссейн заявив, що триденна програма має намір охопити понад 720 тисяч дітей. Водночас у Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили, що лікарі, ймовірно, не вакцинуватимуть дітей у деяких поселеннях на півночі Пакистану – там, де розташовані осередки талібів.

Таліби виступають проти вакцинації і погрожують міжнародним організаціям, які реалізують такі програми, викраденням і навіть убивством лікарів. Це пов’язано зокрема з тим, що у травні 2011 року саме під прикриттям вакцинації від поліомієліту американські спецслужби провели операцію зі знешкодження Усами бін Ладена.

Пакистан наразі лишається лідером за масштабами захворюваності на поліомієліт. Деякі сусідні країни навіть вимагають від пакистанців, які перетинають кордон, довідку про те, що вони отримали щеплення проти поліомієліту.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області у с. ...
Наступна новина: Понад 360 одиниць ...

КОМЕНТАРІ