Тернопілля: потрібно оцінити будівлю «Укрпошти»

Тернопілля: потрібно оцінити будівлю «Укрпошти»

13.12.13 17:04 0 574
Для подальшого розрахунку орендної плати потрібно оцінити частину нежитлових приміщень загальною площею 24,4 кв.м у Підволочиську (вул. Д. Галицького,39, перший поверх), щоб визначити їх ринкову вартість. Будівля перебуває на балансі Тернопільської дирекції УДППЗ “Укрпошта”.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 25 грудня 2013 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 18 грудня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85.Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” №49 (794) за 11 грудня 2013 року.

Прес-служба РВ ФДМУ по Тернопільській області

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Бюджетників із регіону ...
Наступна новина: На Львівщині відбувся ...

КОМЕНТАРІ