Європарламент закликає негайно почати посередницьку місію ЄС в Україні

Європарламент закликає негайно почати посередницьку місію ЄС в Україні

13.12.13 14:55 0 444
Європейський парламент закликає до негайної роботи місії ЄС на високому політичному рівні для посередництва в пошуку політичного вирішення кризової ситуації в Україні. Про це йдеться в резолюції Європейського парламенту, ухваленій в Страсбурзі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Крім того, Європарламент висловлює повну солідарність з «демонстрантами за європейське майбутнє і закликає українську владу повною мірою поважати громадянські права і фундаментальні свободи зібрань і мирних акцій протесту».

Європарламент «рішуче засудив» використання сили проти мирних демонстрацій і наголошує на необхідності швидкого, ефективного й незалежного розслідування і покарання осіб, визнаних винними, закликає до негайного і безумовного звільнення мирних демонстрантів, заарештованих в останні дні.

Також Європарламент висловлює жаль з приводу «жорстоких подій, що сталися 9 грудня 2013 року, коли сили безпеки штурмували офіси опозиційних партій і незалежних ЗМІ, і переслідували демонстрантів».

У резолюції також міститься заклик до держав-членів ЄС погодитися на надання безвізового права в’їзду українців до ЄС.

У документі також засуджується Росія за «неприйнятний політичний й економічний тиск» на Київ і заклик до Єврокомісії визначитися з можливими «контрзаходами».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівського підприємця ...
Наступна новина: У зимовий період ...

КОМЕНТАРІ