Євросоюз вже розрізняє українську владу і український народ - Безсмертний

Євросоюз вже розрізняє українську владу і український народ - Безсмертний

13.12.13 14:23 0 513
Прийнявши резолюцію щодо України, Європарламент дав важливі сигнали і для української влади, і для українського народу. Про це заявив представник «Третьої Української Республіки» Роман Безсмертний.

«Очевидно що Євросоюз на даному етапі розрізняє українську владу і український народ. В цій резолюції є два важливих сигнали. Перший - це сигнал українській владі: Прийдіть до тями і, якщо хочете добра для держави і народу, повертайтеся до діалогу і підписуйте Угоду. І другий для українського народу: Щоб не сталося з Угодою про асоціацію, ми готові на безвізовий режим, а також на різного роду гуманітарні, соціальні та інформаційні проекти. Вони можуть стосуватися сфери ЗМІ, ринку праці, навчання, окремих бізнес-проектів в рамках співпрÐ! �ці з країнами ЄС. Це – ключові сигнали різним суб’єктам в Україні», - зазначив він.

Також Безсмертний нагадав, що поява резолюції Європарламенту співпала з оголошенням послання президента Росії Володимира Путіна до Федерального зібрання, де також прозвучала оцінка ситуації в Україні та певні пропозиції до української влади.

«Отже зараз ситуація виглядає просто: з одного боку лежить резолюція Європарламенту, з іншого - звернення Путіна. Очевидно, що в пунктах які в них описані, резолюція Європарламенту виглядає респектабельнішою. Вибір українського народу зроблено», - підкреслив він.

http://www.3republic.org.ua/ua/news/12101
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Олег Тягнибок: «Майдан ...
Наступна новина: Апеляційний суд скасував ...

КОМЕНТАРІ