Закарпатські податківці контролюють виплату заробітної плати

Закарпатські податківці контролюють виплату заробітної плати

04.09.08 10:30 0 2221
Працівниками управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції у Тячівському районі Закарпатської області постійно проводиться робота із суб’єктами підприємницької діяльності, які проводять фінансово-господарську діяльність, використовують незареєстровану найману робочу силу, допускають виплату заробітної плати в “конвертах” і при цьому не перераховують до бюджету податок з доходів фізичних осіб.

Протягом 2008 року проведено перевірки на 30 підприємствах та організаціях з питань правильності утримання і перерахування в бюджет прибуткового податку та 26 перевірок суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб. Порушення виявлені у всіх випадках.
Проведеними перевірками виявлено заборгованість та додатково нараховано в бюджет податку з доходів фізичних осіб та інших платежів по юридичних особах в сумі 129 тис.грн. та фізичних особах 426 тис.грн.
Станом на 1 серпня 2008 року проведено 46 планових та позапланових перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснювали виплату заробітної плати в “конвертах”. За результатами перевірок донараховано податку з доходів найманих працівників на загальну суму 175,5 тис.грн., в тому числі основного платежу – 104,1 тис.грн. та фінансових санкцій – 71,4 тис.грн.
Активізовано роботу щодо збільшення кола платників податків юридичних та фізичних осіб. У результаті проведених заходів виявлено 10 громадян, що здійснювали діяльність без державної реєстрації та без придбання одноразових патентів, забезпечено надходження податку на промисел в сумі 15,9 тис.грн.
Проведено відпрацювання 6 стоянок автотранспорту, складено 11 адмінпротоколів на громадян, які здійснювали транспортні перевезення без державної реєстрації, матеріали направлено на розгляд до судових органів.
З метою забезпечення наповнення бюджету та своєчасного надходження податків з початку року за участю працівників управління оподаткування фізичних осіб протягом січня-серпня 2008 року проведено 8 телефонних сеансів “гаряча лінія”, 8 семінарів, 3 засідання “круглого столу”, засідання Громадської ради, 22 тематичні зустрічі в трудових колективах, на яких постійно звертається увага на легалізацію суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними та юридичними особами найманої робочої сили.
На переконання податківців, у процесі легалізації підприємницької діяльності, найманої робочої сили та виплати заробітної плати мають брати участь не лише контролюючі органи, але і самі наймані працівники, адже сплата податків та відрахувань з неї сьогодні – це забезпечена старість у майбутньому.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Чому пиво не алкоголь? ...

КОМЕНТАРІ