Чернігівська область: тривають профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян

Чернігівська область: тривають профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян

14.12.13 09:18 0 457
Погіршення погодних умов та зниження температури призводить до збільшення кількості пожеж у житловому секторі громадян. Насамперед, це пов'язано із порушенням громадянами протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення. Характерні недоліки - відсутність нормованої протипожежної відстані від печей або димарів до дерев’яних стін чи перекриття будинків, поява тріщин у цегляній кладці систем опалення, надмірне перегріванні печей та розміщення впритул до них меблів або інших спалимих речей. З початку осінньо-зимового періоду на Чернігівщині виникло 258 пожеж під час яких загинуло 26 осіб. Внаслідок несправності або порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів опалення та обігрівачів виникло 66 пожеж.

Така ситуація вимагає від рятувальників, органів влади й місцевого самоврядування вживати дійових профілактичних заходів, направлених на запобігання пожежам у приватному житловому секторі громадян.

Фахівцями Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області та підпорядкованих підрозділів, депутатським активом селищних, сільських рад, соціальними працівниками, правоохоронцями здійснюються профілактичні відпрацювання житлового сектору громадян. В першу чергу увага приділяється помешканням осіб похилого віку, інвалідів, багатодітних та неблагонадійних родин.

12 грудня рейдовою групою відпрацьовано приватний житловий сектор на території селища Михайло-Коцюбинське Чернігівського району. Рятувальники, соціальні працівники та представники територіальної громади перевірили справність приладів опалення та електромереж, вказали на наявні протипожежні недоліки, роз’яснили основні правила безпечної поведінки у побуті та вручили відповідні пам’ятки та листівки.

Як зазначили начальник районного відділу УДСНС В'ячеслав Вернидуб та голова селищної ради Микола Завальний, повністю виключити можливість виникнення пожеж неможливо, проте з боку задіяних служб вживаються усі можливі профілактичні заходи аби максимально знизити ризик їх виникнення та не допустити трагічних випадків.

Управління ДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Компанії Берлусконі ...

КОМЕНТАРІ