На Рівненщині, незаконних мисливців за хвойними, міліція каратиме штрафами

На Рівненщині, незаконних мисливців за хвойними, міліція каратиме штрафами

15.12.13 13:19 0 557
Традиційно, до настання новорічних свят деякі громадяни намагаються запастись хвойним деревцем, іноді не одним і не для себе. Аби запобігти незаконним порубкам щорічно в державі проходить операція «Ялинка», яку проводять лісівники, спільно з міліцією та іншими контролюючими органами.

Основна мета операції профілактична. Кожен, хто замислив взяти до рук сокиру, чи пилку і під покровом темної ночі піти до лісу за красунею ялинкою повинен знати, що на нього чекає чималий штраф. За самовільну порубку хвойних дерев — від 80 гривень, і додатково нараховуватимуться збитки за кожне зрізане дерево. Звичайно, в першу чергу, перевірятимуть стихійні ринки, де деякі охочі громадяни, аби підзаробити, будуть приторговувати незаконно спиляними деревцями.

Нагадаємо, що з 2009 року усі дерева призначені для продажу, мають пластикову бірку з штрих-кодом. Ціль такого маркування – максимальне забезпечення реалізації новорічних дерев законним шляхом.

Правоохоронці Рівненщини, бажають усім жителям області гарних свят, і закликають не купувати ялинки, котрі не мають відповідного маркування, аби не мати проблем із законом.

Ольга Хмуровська
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: На Хмельниччині набирає ...

КОМЕНТАРІ