Зустріти Новий рік у Карпатах - дороге задоволення

Зустріти Новий рік у Карпатах - дороге задоволення

16.12.13 13:57 0 326
Бажаючим зустріти Новий рік на Західній Україні доведеться істотно витратитися. Так, орендувати невеликий будинок із зручностями коштуватиме близько 2-3 тисяч гривень, що на 50-100 % дорожче, ніж у звичайні дні. А от зняти койку можна мінімум за 100 гривень з людини. Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши вартість оренди житла в святкові дні.
Найдешевші будинки в горах здаються від 1 000 гривень на добу. За ці гроші наймачі можуть розраховувати на житло «без надмірностей»; харчування, оренда сауни та інші послуги оплачуються окремо. Так, наприклад, за 1 100 гривень в Яремчі можна орендувати котедж на шість номерів загальною місткістю 12 осіб.
У Славському здається будинок, в якому можна орендувати ліжка по 280 гривень з людини (в не святкові дні вартість становить 185 гривень). У ціну включено дворазове харчування. Додатково постояльці можуть брати напрокат у господарів лижне спорядження та орендувати сауну.
Будинки з «родзинками» , наприклад, із справжнім каміном, більярдною або басейном, коштують у середньому 3-5 тисяч гривень. Хоча є пропозиції, добова оренда яких перевищує 10 000 грн. При цьому наймачам не варто забувати, що оренда будинку можлива мінімум на три доби.
Наразі у базі сайту знаходиться понад 5,9 млн оголошень. З них більше 1,6 млн припадає на розділ «Нерухомість на Slando».

Прес-служба Slando
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ