Олег Тягнибок: «Громада не сприйме вибіркового покарання винних у побитті людей під час мирної акції протесту на Майдані»

Олег Тягнибок: «Громада не сприйме вибіркового покарання винних у побитті людей під час мирної акції протесту на Майдані»

16.12.13 17:18 0 566
Заяви Партії регіонів про те, що вони начебто збираються «переформатувати уряд на дев’яносто відсотків» – це чергова гра і окозамилювання. Це не відповідає вимогам Майдану щодо відставки уряду, відкриття кримінальних справ проти керманичів МВС та повного перезавантаження влади. Відсторонення від виконання обов’язків другорядних осіб – це певний крок, але народ вимагає покарати реальних замовників кривавого звірства 30 листопада на Майдані, 1 грудня на Банковій та 11 грудня під час спроби «зачистки» Майдану. Негайними кроками мали би стати відставка Азарова та відсторонення і відкриття кримінальної справи проти очільника МВС Захарченка. Про це 16 грудня 2013 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, коментуючи відповідну заяву представників Партії регіонів.

Очільник «Свободи» наголосив, що громада не сприйме вибіркового покарання винних у побитті людей під час мирної акції протесту на Майдані Незалежности.

«Має бути притягнуто до кримінальної відповідальности тих, хто давав наказ про побиття, а також його безпосередніх виконавців. Народ вимагає відставки уряду Азарова, покарання міністра Захарченка та керівництва «Беркута». Такий спецпідрозділ як «Беркут» після останніх подій узагалі варто розформувати, створити нову структуру спеціяльного призначення і залучити обов’язково до її штату психологів, які би провадили постійну роботу з формування стійкої і адекватної поведінки бійців цього підрозділу під час виконання поставлених перед ними завдань», – наголосив Олег Тягнибок.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ