Волинська область: у Ківерцях школярі активно долучаються до лав юних волонтерів-рятувальників

Волинська область: у Ківерцях школярі активно долучаються до лав юних волонтерів-рятувальників

17.12.13 12:53 0 552
Співробітники Управління ДСНС України у Волинській області спільно з учасниками Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» провели навчально-показові заняття «Знати, щоб передбачати – передбачати, щоб діяти».

12 та 13 грудня рятувальники завітали до дітей загальноосвітніх закладів № 3 та №4 міста Ківерці, Ківерцівської експериментальної школи №5 та НВК «Ківерцівська ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія». Вони за допомоги навчальних презентацій і відеофільмів нагадали основні правила поведінки запобігання біді та порядок дій під час різного роду надзвичайних ситуацій, розповіли про рух юних рятувальників Волині, закликали молодь долучатися до лав волонтерів-рятувальників, продемонстрували фільм про проведення пленерів юних волонтерів України, Польщі та Білорусії, що проходили цього літа у цих трьох країнах за участі найактивніших юних волинських рятувальників.

Під час проведення заходу за активну участь у волонтерському русі щодо пропаганди правил безпеки життєдіяльності серед учнівської молоді та у реалізації заходів у рамках міжнародного проекту «Молодь прикордоння: разом за безпеку» грамотами управління ДСНС в області та обласного Добровільного пожежного товариства відзначили найактивніших волонтерів: Анастасію Позняковську, Надію Чернюк, Максима Музичука, Олександра Краснопера.

Волонтери навчального закладу навчили всіх бажаючих учнів порядку виконання реанімаційних заходів: штучного дихання та непрямого масажу серця за допомогою спеціального комп’ютеризованого манекена. Найбільш активні діти та педагоги мали змогу практично перевірити щойно здобуті знання на манекені.

Окрім того, юні волонтери, які ще є до того і членами ВГДР «Школа безпеки» Ківерцівської станції юних туристів продемонстрували присутнім навчально – показові виступи на тему «Вмій прийти на допомогу».

Наприкінці зустрічі учні отримали друковані листівки з правил безпеки взимку, а педагоги комплект навчальних плакатів.

Всього в навчальних уроках взяли участь 238 учнів та 15 педагогів навчальних закладів.

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ