У Гощанському районі Рівненщини активізують роботу з розрахунків з орендарями за земельні паї.

У Гощанському районі Рівненщини активізують роботу з розрахунків з орендарями за земельні паї.

17.12.13 10:58 0 346
У Гощанському районі Рівненської області відбулась нарада з питань розрахунків за оренду земельних паїв під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Марчука, начальника управління Держземагентства у Гощанському районі Сергія Дубича та спеціалістів, відповідальних за даний напрямок роботи.

Учасники наради обговорили ситуацію, що склалася з виплатами за паї. Фахівці доповіли, що у Гощанському районі укладено 12102 договори оренди, згідно з якими сума нарахованої орендної плати складає більше 18 мільйонів гривень. Плата за 1 гектар – 705 гривень. На даний час розрахунок за оренду земельних паїв становить 82 % від нарахованої суми, а це близько 15 мільйонів гривень.

TwitterVK.init({apiId:3602090, onlyWidgets: true});VK.Widgets.Like("vk_like894", {type: "mini"}); if (window.Ya && window.Ya.Share) {Ya.Share.update();} else {(function(){if(!window.Ya) { window.Ya = {} };Ya.STATIC_BASE = 'http:\/\/img\-css.friends.yandex.net\/';Ya.START_BASE = 'http:\/\/my.ya.ru\/';var shareScript = document.createElement("script");shareScript.type = "text/javascript";shareScript.async = "true";shareScript.charset = "utf-8";shareScript.src = Ya.STATIC_BASE + "/js/api/Share.js";(document.getElementsByTagName("head")[0] || document.body).appendChild(shareScript);})();}Нравится.soc_no a{color:#d6d6d6; font-size:8px;} .soc_yes a{color:#d6d6d6; font-size:8px;display:none;}SocButtons v1.5

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ