На Тернопіллі якщо ви змінили місце проживання, маєте 10 днів, аби "зареєструватися"

На Тернопіллі якщо ви змінили місце проживання, маєте 10 днів, аби "зареєструватися"

17.12.13 16:58 0 329
Право українців на свободу пересування і вільний вибір місця проживання в Україні закріплено законодавчо. Поширюється воно також на іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території нашої держави на законних підставах.

Відтак у листопаді 2001 Конституційний суд визнав неконституційним інститут прописки. Натомість був затверджений Порядок реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб на території України.

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється територіальними підрозділами Державної міграційної служби України (далі - ДМС). Туди громадяни зобов’язані звернутися не пізніше ніж через десять днів після прибуття на нове місце проживання.

Важливо, що зареєструватися можна одночасно зі зняттям з реєстрації. Робити це зручно у територіальному підрозділі ДМС України за новим місцем проживання. Для цього потрібно звернутись із відповідною заявою та подати визначений перелік документів, з яким можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ДМСУ (http://dmsu.gov.ua/) або за номером гарячої лінії у Тернополі (код0352) 27-13-89.

Управління Державної міграційної служби в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Близько 400 виконавців ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ