На Тернопільщині відбувся XIX обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами „Повір у себе”

На Тернопільщині відбувся XIX обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами „Повір у себе”

17.12.13 10:08 0 358
Метою проведення XIX обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами „Повір у себе” є поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, в тому числі дітей-інвалідів, реалізації їх прав на гармонійний розвиток.

Участь у фестивалі взяли 600 дітей з кожного району області та м.Тернополя. Учасників свята від імені голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна привітав його заступник Василь Гецько.

"шнє свято - це свято насамперед учасників, які отримали перемогу над собою, над недугами і повірили у себе. Фестиваль зібрав обдарованих дітей з необмеженими можливостями, а з величезними творчими здібностями. Ми подивилися виставку - вона вражає. Дякую учасникам фестивалю, вихователям, педагогам, які докладають максимум зусиль, щоб здібності дітей були реалізовані. Я бажаю усім здоров"я, щастя і Божого благословення", - сказав у своєму виступі Василь Гецько.

Заступник голови Тернопільської ОДА передав грамоти та подарунки обдарованим дітям, а також шкільним колективам, в яких вони навчаються. Після завершення фестивалю кожен учасник отримав подарунки і до свята Миколая.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненська область: ...
Наступна новина: В Чернігівській області під ...

КОМЕНТАРІ