Вадим Карасьов: Парламент ухвалить бюджет-2014 до кінця року

Вадим Карасьов: Парламент ухвалить бюджет-2014 до кінця року

17.12.13 21:50 0 369
Відомий політолог Вадим Карасьов вважає, що державний бюджет на 2014 рік буде ухвалений в парламенті ще цього року. Про це він сказав в ефірі каналу БТБ.

«Якщо будуть чіткі параметри, чіткі позиції державного бюджету, буде відома ціна на газ вже остаточна, і будуть інші можливості для того, щоб вже покрити дефіцит державного бюджету, утримати в певній рівновазі платіжне сальдо, торгівельний баланс, то такий бюджет може бути до нового року прийнятий в цьому парламенті», - зазначив політолог.

Він додав, якщо опозиція бойкотуватиме голосування за бюджет, її не підтримають представники КПУ. «Не впевнений, що комуністи підтримують опозицію в цьому пін-понзі довкола бюджету», - зауважив він.

«Всі розуміють, що країна не може жити в 2014році без державного бюджету. Це було б поганим сигналом для наших кредиторів, для фінансових ринків, для кредитного рейтингу країни, для конкурентоздатності, це був би дуже поганий сигнал інвесторам. Так що треба зробити все, і є таке розуміння в політичному класі і в парламенті, що бюджет має бути прийнятий до кінця цього року», - переконаний Карасьов.

В цьому контексті він також зауважив, що абсолютно недоцільними є будь-які зміни в складі уряду, який готував проект бюджету, і , на його думку, вони навряд чи будуть проведені.

«Я не вірю в такі прогнози, що можлива відставка уряду чи заміна міністрів масова, тому що є готовий державний бюджет. Він скоро буде поданий до Верховної Ради. Потрібно його обговорювати. Це потрібно фахово (робити). Тим більше, що за такі речі відповідальні міністр фінансів, міністр доходів і зборів, який відповідає за дохідну частину державного бюджету, перший віце-прем’єр, який курує фінансовий блок уряду», - зазначив він і додав: «Уряд розпустити або відправити у відставку неважко. А от набагато важче - це уряд потім зібрати і сформувати новий, особливо в умовах такої політичної кризи, і, до речі, складної економічної ситуації в країні».

Експерт також зазначив, що політичні події останніх трьох-чотирьох тижнів не порушили стабільність гривні і наразі не впливають на її курс.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ