Філенко: Умови надання позики Росією: поступове входження України до МС і Медведчук в якості «смотрящєго»

Філенко: Умови надання позики Росією: поступове входження України до МС і Медведчук в якості «смотрящєго»

17.12.13 21:51 0 369
Умовою надання Росією 15 млрд. доларів та зниження ціни на газ, скоріше всього, стало поступове входження України в Митний Союз. Про це заявив представник Громадянської Ініціативи «Третя Українська Республіка» Володимир Філенко, коментуючи результати зустрічі президентів Росії та Україні 17 грудня в Москві.

«Такі кошти, які надала Росія, звичайно ж, не даються за «красиві очі». Вони даються за надзвичайно великі поступки. Думаю, що головною умовою стало поступове входження України в Митний Союз», - заявив він.

Крім того, на думку Філенка, домовленості стосувалися також і входження в склад українського уряду людей, які мають особисті зв’язки з Путіним.

«Другою умовою – про це говорили експерти, і ми про це знали та здогадувалися, могли стати зміни в Уряді. Приміром, Клюєв чи Бойко можуть його очолити, а на одній з високих посад в якості «смотрящего» може з’явитися Медведчук, який слідкуватиме за російськими інтересами і тим, як використовуються російські гроші. Наскільки це буде реально – час покаже. Але треба розуміти, що в будь-якому випадку це не буде уряд України. Він виконуватиме рішення, які не будуть прийматися ні президентом, ні Верховною Радою. Сподіваюся, що Янукович про це ! знає. З Президента України він перетвориться на генерал-губернатора, який здійснюватиме волю російського царя – і не більше того», - підкреслив Філенко.

http://www.3republic.org.ua/ua/news/12152
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ