Чернівці: У Садгірському районі облаштовуються берегові укріплення та тротуари

Чернівці: У Садгірському районі облаштовуються берегові укріплення та тротуари

18.12.13 09:09 0 438
17 грудня, секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин відвідав Садгірській район, аби поспілкуватися з його мешканцями та перевірити якість завершених тут інфраструктурних робіт, які виконувалися протягом останніх місяців.

Спершу керманич міста завітав до дитячого садочку №23, у якому було замінено десять вікон. Також на прохання батьків та педагогічного колективу заасфальтовано під’їзд до дитячого садочку. Однак найголовнішою проблемою є те, що садочок розташований на березі річки, і під час сильних злив вода руйнувала берег.

«Це проблема всієї Садгори, яку багато років ніхто не вирішував, – зазначив Віталій Михайлішин. – У першу чергу ми провели берегоукріплюючі роботи біля цього дитячого садочку. На це з міського бюджету було виділено 260 тисяч гривень. Тепер берег захищають монолітні плити, над якими розташована огорожа».

Батьки маленьких садгірчан висловили вдячність за те, що міська влада не залишає поза своєю увагою їхні проблеми.

Цьогоріч з міського бюджету було виділено майже 300 тисяч гривень на встановлення пластикових вікон і ремонт фасаду корпусу початкової школи №37. Учні 38-ої школи, що розташована на вулиці Я. Налепки, мають іншу радість. Багато років поспіль тут були відсутні тротуари, тож до школи доводилося йти узбіччям дороги, постійно наражаючи себе на небезпеку.

«У нашій школі є різні гуртки, секції, діти затримуються у бібліотеці, – каже директор ЗОШ №38 Жанна Горевич. – Діти поверталися додому, коли вже сутеніло. А ви ж самі розумієте машини їздять, паркуються. І ми вдячні керівництву міста за те, що цю проблему було вирішено».

На вулиці Налепки покладено 510 квадратних метрів тротуарної плитки та 480 погонних метрів бордюрного каменя на суму 340 тисяч гривень. У Садгірському районі також облаштовано тротуар по вулиці П. Ткачука – 485 квадратних метрів тротуарної плитки та 600погонних метрів бордюрного каменя на суму понад 245 тисяч гривень. Певний об’єм робіт також здійснено силами місцевих мешканців.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Рівненській області в ...

КОМЕНТАРІ